Webte Öğren

PES 2018 Beta

21 Temmuz 2017
51 kez görüntülendi

PES 2018 Beta

Konami tarafından hazırlanan ve Sonbahar aylarında piyasaya sürülmesi beklenen PES 2018’in beta süreci başladı. Hem de betaya katılmak için PlayStation Plus ya da Xbox Live Gold üyeliğine gereksinim yok.

Betada neler var ? 

PES 2018’in herkese açık betası oldukça kısıtlı seçeneklerle oyunculara sunulmuş durumda. Seçilebilir 2 takım, 1 stadyum, 2 farklı saat dilimi ve yine 2 farklı hava durumu beta içerisinde yer alıyor.

Seçilebilen takımlar ise milli takımlar düzeyinden belirlenmiş ve bu takımlar da Brezilya ve Fransa ülkelerinden başkası değil. Konami’nin neden bu iki ülkeyi tercih ettiği ise merak konusu.

pes20182

pes2018

Betayı ilginç kılan tek özellik ise 1’e 1 oynanışın yanında üç kişiye karşı üç kişinin de maç yapabilmesine imkan tanıması. Bunun dışında az önce de belirttiğimiz gibi konsollarda herhangi bir paralı üyelik servisine de ihtiyaç duymuyor.

Konami’nin beta sürecinde yaşanabilecek sorunların farkında olduğunu ve bu sorunların beta sürecinin ardından tamamen ortadan kaldırılacağını açıkladığını, beta sürecinin ise 31 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini belirtelim.

PES 2018 Beta Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz