Webte Öğren

The Walking Dead 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

20 Temmuz 2017
53 kez görüntülendi

The Walking Dead 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak

The Walking Dead serisinin sonu olan 4. sezonun çıkış tarihi belli oldu.

Comic-Con 2017‘de yapılan duyuru ile birlikte Telltale Games, büyük sükse yapan The Walking Dead: The Game serisinin son sezonu olacak olan 4. sezonun 2018 yılı içerisinde piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Telltale’den ikinci haber!

Bu iyi haberin bir de kötü yanı var ve az önce de belirttiğimiz gibi The Walking Dead: The Game serisi bu sezonla birlikte tam anlamıyla sona ermiş olacak.

İlk defa 2012 yılında piyasaya sürüldüğünde benzer yapımlardan esinlenmesine rağmen mükemmel hikayesi ile birlikte oyuncuların gönlünde taht kuran The Walking Dead: The Game‘in bu yıl içerisinde 3. sezonu piyasaya sürülmüş ve karışık tepkiler almıştı.

Bu süreçte Michonne karakterine özel bir de ara bölüm yayımlanmış ve hikayenin boşlukları doldurulmaya çalışılmıştı. Yapımın 4. sezonunun ise tam olarak hangi dönemde olacağı ve başrollerinde hangi karakterlerin yer alacağı şuanda belli değil.

Bu haber ile birlikte Telltale Games’in uzun zamandır merakla beklenen The Wolf Among Us 2‘yi de duyurduğunu ve yine 2018 yılı içerisinde bu yapımı da piyasaya sürmeye hazırlandığını söyliyelim.

The Walking Dead 4. Sezon Ne Zaman Çıkacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz